Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Temsa Safir otobüs

Yazar ; Tarih Perşembe, Kasım 12, 2009

Turizm sektörünün 10 yıldır yolcu taşımacılığı alanında ilk tercihleri arasında yer alan Temsa yenilendi. Temsa tarafından pek çok üstün özellikle donatılarak baştan yaratılan Yeni Safirin ilk müşterisi oldu.Turizm sektörünün 10 yıldır yolcu taşımacılığı alanında ilk tercihleri arasında yer alan Temsa otobüsler yenilendi.

temsa safir (1)

Temsa tarafından pek çok üstün özellikle donatılarak baştan yaratılan Yeni Safirin ilk müşterisi Ulusoy oldu. ve midibüs alanında ‘bağımsız üretici’ kimliği ile faaliyet gösteren Temsa, mevcut ürün gamındaki Safir otobüsü baştan yarattı. 10 yılı aşkın süredir segmentinde lideri olan ve en son değerlendirmelerde yüzde 90 payına sahip olan Safir otobüsler, pazarın gelişen beklentilerine cevap vermek amacıyla yenilendi.

Alanında ismi ile markalaşan Safir otobüslerin yeni jenerasyonunun, ilk teslimatı Ulusoy Otobüs Grubu’na gerçekleştirildi. 2 Yeni Safir’i Ulusoy’un filosuna ekleyen Temsa, Yeni Safir’le ortaya koyduğu turizm ve şehirlerarası yolcu taşımacılığındaki iddiasının ilk adımını bu teslimat ile attı. Ulusoy Yenibosna ’nde gerçekleşen teslimat törenine Ulusoy Genel Müdürü Mustafa Yıldırım ve Temsa Otobüs İş Genel Müdürü Ahmet Özşahin katılırken Ulusoy ve Temsa’dan birçok yetkili de törende hazır bulundu. Gerçekleşen törende, ilk otobüsleri teslim almaktan mutlu olduklarını dile getiren Ulusoy Genel Müdürü Mustafa Yıldırım, işletme maliyetinde avantaj sağlayan Yeni Safir’lerin şık görünümü ve dikkat çeken görsel kimliği ile filolarına çok yakıştığını ifade etti. Ulusoy yetkilileri tarafından incelenen Yeni Safir’ler tam puan aldı.

temsa safir (2)

Temsa Otobüs Birimi Genel Müdürü Ahmet Özşahin ise “10 yıldır kendi segmentinde markalaşan Safir model otobüslerimizi yeniden yarattık. Yeni Safir’in yola çıkmasından mutluyuz. İlk olarak Ulusoy ile yola çıkacak olması bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Ulusoy tarafından yapılan incelemeler ardından verilen alım kararı sonrasında, 2 adet Yeni Safir’in teslimatını Ulusoy’a gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İlk otobüsleri alan Ulusoy ile olan işbirliğimizin memnuniyet ve verimlilik esasları doğrultusunda süreceğine inanıyoruz” dedi. Turizm sektörünün beklentilerini uzun yıllardır Safir model otobüsleri ile karşılayan Temsa, Yeni Safir ile segment genişleterek artık turizm sektörünün yanı sıra şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında da iddiasını ortaya koyuyor. Yeni Safir otobüsler değişen görsel kimliği ile dikkatleri üzerine çekerken, yenilenen ve güçlenen motoru ile birlikte ekonomik yakıt tüketimi özelliğini devam ettiriyor.

temsa safir (3)

Yeni motorunun yanı sıra bakım aralıklarının uzaması da ekonomik işletme maliyeti avantajı sunuyor. 12 metre ve 13 metre olarak iki versiyonda üretilen Yeni Safir, koltuk mesafesi ve geniş iç mekân hacmi ile 12 metrede 50, 13 metrede ise 54 yolcu kapasitesi ile kazançlı bir yolculuk vaad ediyor.Sizde Yorum Yapın

2 Yorum Görüntülenmekde

  1. ferhat Dediki:

    cok güzel

  2. ökkeş Dediki:

    bu safir çok güzelmiş beyavvv

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...