Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Şehirler Arası Yolcu Ücretlerine indirim

Yazar ; Tarih Pazartesi, Kasım 09, 2009

Karayolu taşımacılığında önemli isimlerinden Turizm, yolcu ücretlerinde yüzde 25 ile yüzde 40’a varan indirime gitti. Buna göre, İstanbul-Ankara arasındaki yolcular 25 liraya taşınacak. Turizm Grup Sinan Solok, yaşanan kriz nedeniyle, vatandaşa destek amacı taşıyan böyle bir karar alındığını ifade ederek, “’nin kendi iç dinamiklerini doğru kullanması ve hizmete geçirmesiyle sıkıntılı günlerin aşılacağına inanıyoruz. İlk olarak amacımız kriz ortamından bir an önce çıkmak için halkımıza fırsat yaratmaktır” dedi.

yolcu otobusu (1)

Metro Turizm’in 3 otobüsle kurulduğunu hatırlatan Solok, hizmet anlayışından taviz vermeden büyüyerek, sektörde ilklerin firması haline geldiklerinin altını çizdi. Firmanın şu anda günde bin 850 sefer ile yılda 15 milyon yolcu taşıdığını dile getiren Solok, “Metro Turizm yurt genelinde 835 acentesi ile vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. Filomuzu yıl 20 tek katlı, 10 adet ise çift katlı Setra destekleyeceğiz” diyerek firmanın 2009 yılında tesis ve otobüs yatırımları için 100 milyon Euro bütçe ayırdığı bildirdi.

yolcu otobusu (2)

yolcu otobusuSizde Yorum Yapın

2 Yorum Görüntülenmekde

  1. emrah Dediki:

    araba nız cok ama cok iyi kaçkere ünyeden idtanbula yolculuk yabtk valla da billa iyi istanbula bidaha gelmek isterim deben fakirim beni birkere size zahmet olmazsa ünye otogarı arıyon n ünyeden emrah gümüş

  2. adem Dediki:

    60 tl bilet istiyorum istanbula

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...