Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Scania Kamyon Çekiciler P,G,R serisi videolu

Yazar ; Tarih Cumartesi, Ağustos 15, 2009

Scaina dünyanın en büyük kamyon ve çekici üreticisi olan  İsveçli firma tüm dünyaya yayılan geniş servis ve hizmet alanlarıyla dünyanın en çok kullanılan kamyonlarını pazarlamaktadır. Scaina diğer kamyon markalarından ilk bakışta sıyrılıyor diğer modellere göre daha yuvarlak hatlara olan domanım olarak ta daha geniş bir yelpazeye . 2004 yılında pazara sunulan R serisi araçlarda, kabinden motora kadar birçok noktada sürekli geliştirmeler yapılmaktadır. Tüm motorlarda düşük devirlerde yüksek elde edilebilirken, vites değiştirme ihtiyacı minimize edilmektedir. , maksimum ekonomi seviyesi ve en düşük emisyon seviyelerini sağlamak amacıyla kendi modüler ile sunulmaktadır. En ağır yükler, en uzun mesafe ve en zor çalışma koşulları için dizayn edilmiş Scania V8 ise üstün çalışma ekonomisi sağlamaktadır. Türkiye disbiratörlüğü ise Doğuş gurubu tarafından yapılmaktadır.

Kamyon taşımacılığı rekabete dayalı bir iştir. Yüksek verimlilik ve düşük maliyetler elde etmek artık taşımacılık sektörünün bir gerçeğidir. Yeni kabinler size çok şey kazandıracaktır.Taşınan yükün ne olduğu hiç önemli değil, önemli olan birilerinin bir yerlerde bu yükün zamanında gelmesine bağlı olması. Bu hedeflere ulaşılması, büyük çapta sürücülerinizin elindedir.

Mikser

Scaina ve Daf karşılaştırılması

Pek çok sürücü araç tasarımındaki ve performansındaki ilerlemeye rağmen işlerinin kolaylaşmadığını öne sürer. Günlük yaşam, sürekli olarak sıkışık trafiğin ve yoğun çalışma programların karışımıyla stres dolu olarak şekillenir. Bu yüzden Scania, stresi azaltan aynı zamanda üst düzeyde dikkat sağlayan çalışma ve yaşama ortamı sağlamak için gerekeni yerine getirmeyi bilir. Bu yeni P ve R kabinleri, daha yüksek seviyede konfor ve genişlik ve hatta daha iyi sürüş imkanı sunar. Yeni yataklı kabinler. Yeni yataksız kabinler. Yeni kısa kabinler. Hepsine öncekinden daha fazla seçenek eklenmiştir.


Scaina izle


Scaina VideolarıSizde Yorum Yapın

4 Yorum Görüntülenmekde

 1. bm., Dediki:

  hjj==

 2. eker Dediki:

  dıyecek söz yok süper adamlar yapmış helal olsun

 3. Anonim Dediki:

  harika

 4. sadik aykulteli Dediki:

  tek kelimeyle harika diyecek hic sözüm yok muteşem ben de tırcıyım kıskandım işin dogrusu

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...