Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Renault 4×4 Crossover Modeli

Yazar ; Tarih Cumartesi, Kasım 28, 2009

Binek modeller kadar konforlu olan Renault Koleos, kompakt tek hacimlilerin iç mekan genişliği sunuyor. Özellikle her tür arazide kullanıma sunulan araçların aksine, Renault Koleos’ta eller kart sistemi, ön ve arka park sensörü, çift bölgeli otomatik klima gibi çok sayıda konfor donanımı sunuluyor. İki bölüm halinde açılabilen bagaj kapısı, otomatik katlanan arka koltuklar ve 70 litre hacimli eşya yerleştirme gözleri Koleos’un sahip olduğu modülerlik ve pratiklik özelliklerinden birkaçı.

renault-koleos

Çok amaçlı kullanım için tasarlanan Renault Koleos, şehir içinde, otoyolda ve off-road kullanımda sürücüsüne aynı konfor seviyesini sunuyor. Bunun için, İttifak çerçevesinde geliştirilmiş olan tamamen otomatik 4×4 aktarma sistemine sahip. 2.0 motorun 150 ve 175 bg güç üreten iki versiyonu veya 170 bg’lik 2.5 l benzinli sunulan Renault Koleos, her türlü yol koşulunda monotonluktan kaçış için tasarlandı.

renault-koleos-(1)

Manuel veya otomatik vites kutularının hepsi 6 ileri aktarmalı. Bütün Renault gibi, Koleos da kendi segmentinin en üst düzeyinde aktif ve pasif güvenlik donanımları içeriyor. Otomatik 4×4 aktarma sistemi de ESP’nin devreye girmesinden önce tutunma kayıplarını düzeltmek suretiyle aktif güvenliğe katkıda bulunuyor. Renault Koleos, markanın üst gam gibi 3 yıl veya 150.000 km . Kore’deki ultra modern Fabrikası’nda üretilen Koleos, Renault’nun %80,1 hissesine sahip olduğu bağlı ortaklığı Renault Motors tarafından üretilen ilk Renault modelidir.

renault-koleos-(3)Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...