Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Peugeot Bipper Van Özel Seri

Yazar ; Tarih Cuma, Ekim 16, 2009

Yaklaşık 2 yıldır Türkiye’de üretilen Peugeot ürün gamında bulunan Kombi versiyonu, yeni bir özel seri ile ayrıcalık kazanıyor. , Peugeot’nun Blue Lion ürkiye pazarında büyük beğeni topluyor. Her zaman farklı versiyonlar ile zenginleşen ürün gamına geçtiğimiz günlerde Kombi Plus versiyonu eklenmişti. barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi ile farklılaşan 2010 model Plus Özel Seri, 25 bin 50 TL kampanyalı fiyatı ile dikkat çekiyor. Peugeot Bipper, kompakt boyutları, 2,8 metreküpe varan iç hacim genişliği, 630 kg’a varan yükleme kapasitesi, pratikliği ve manevra kabiliyeti gibi özellikleriyle müşterinin hayatta kullanım beklentilerini karşılıyor, Kombi versiyonu ile tam bir aile aracı olduğunu da kanıtlıyor.
Peugeot Bipper Van

Peugeot’nun minivan özgün aracı Bipper Kombi versiyonunda sunulan Dinamik Plus özel seri kullanım kolaylığı ile ilgi çekecek. Dinamik Plus Özel Seri ile daha fazla çekicilik ve pratiklik kazanan Bipper, önemli bir fiyat avantajı da sunuyor. Peugeot Bipper Dinamik Plus’da, , sürücü ve yolcu hava yastığı, yan hava yastıkları, 3. sıra camlar, yukarı açılır arka kapı, sürgülü sağ yan kapı, çift parça asimetrik katlanır kafalıklı arka koltuklar, yük bölümü halı zemin kaplaması, elektrikli ön camlar, ısıtmalı ve elektrikli yan aynalar, radyo-CD MP3 çalar, ön sis farları, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, sürücü koltuğu bel ayarı ve yol bilgisayarı gibi donanımlar standart olarak yer alıyor.

Peugeot Bipper Van (1)

Bu ekipmanlara ek olarak Dinamik Plus Özel Seri’de tavan barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi standart olarak sunuluyor. 2. sürgülü kapı ve klima gibi ekipmanlar ise opsiyonel olarak sunuluyor.

Sempatik stili, yuvarlak ve dinamik hatları ile Peugeot Bipper, özgün bir kişilik sergiliyor. 1.4 HDi 70 bg motor ile elde edilen 4.5 lt / 100 km yakıt tüketimi ile rakiplerinden farklılaşan Peugeot Bipper, düşük kullanım maliyetleri ile de dikkat çekiyor. 130 g/km’nin altında CO2 salınımı sunması, ISO 14001 onaylı bir fabrikada üretilmiş olması ve ekonomik ömrünün sonunda %95 oranında yeniden değerlendirilebilecek şekilde tasarlanmış yani geri dönüşümlü olması ve enerji olarak değerlendirebilmesi ile Peugeot Blue Lion çevre standartlarına uyan Bipper hem çevreye saygılı hem de düşük kullanım maliyetine sahip.
Peugeot Bipper Van (2)Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...