Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Otokar Sultan Maxi Mini Otobüs 145S

Yazar ; Tarih Çarşamba, Kasım 04, 2009

Turizm taşımacılarının en çok tercih ettiği 145S ve Sultan Maxi’lere firma yeni özellikler ekledi. Eklenen bu özellikler, standart olarak müşterilere sunulacak. Otokar, Sultan 145S ve Sultan Maxi modellerinde Ocak ayından itibaren daha önce opsiyonel olarak sunduğu özelliklerin bir kısmı standart olarak müşterilerine sunmaya başladı.

sultanmaxi (5)

Bu iki araç, Otokar’ın Sultan serisindeki tüm araçları gibi, dayanıklılık, konfor, gibi karakteristik özelliklerini taşımanın yanı sıra turizm sektörü taşımacıları için farklı özellikler de sunuyor. Otokar’ın Sultan 145S modelinde DVD, VCD, MP3 çalar, LCD ve boynuz ayna standart olurken,

sultanmaxi (2)

Sultan Maxi modelinde DVD, VCD, MP3 çalar VE LCD artık standart donanım olarak sunulmaya başladı. Sultan’ın turizm amaçlı tasarlanan 145S ve Maxi modellerinde turizm taşımacılığı için vazgeçilmez olan klima, buzdolabı, havalı sürücü koltuğu, pulman tip yatar yolcu koltukları ve okuma lambaları gibi özellikler standart olarak sunuluyor. Ayrıca Maxi modelinde standart olarak sunulan anons sisteminin yanı sıra, çift cam ve boya opsiyonları da bulunuyor. Yapılan değişikliklerle ilgili açıklamalarda bulunan Otokar İç Pazar Satış Birim Yöneticisi Tokatlı, “Sultan Maxi ve 145S’te bu değişikliği yaptık. Özellikle turizm taşımacılığında DVD, VCD, MP3 player ve LCD tercih ediliyor.

sultanmaxi (3)

Daha önce isteğe bağlı olarak sunduğumuz bu özellikleri müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını göz önün de bulundurarak standart hale getirdik. Ayrıca Sultan 145S’te müşterilerimizin özellikle talep ettiği boynuz tipi aynayı da standart hale getirdik. Bu değişimler aynı zamanda Otokar’ın müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını önemsediğinin ve getirdiğinin de birer ispatıdır” dedi.

sultanmaxi (4)

sultanmaxi (1)Sizde Yorum Yapın

4 Yorum Görüntülenmekde

 1. alper Dediki:

  ben ankarada servıscılık yapıyorum bu arabadan cok memnunum tek kotu yanı vıtes kolu surucuden cok arkada

 2. Anonim Dediki:

  bende 1 otokar kullanıcısıyım hersey dort dortluk ama gercekten 1 sene ıcınde araba dokuluyor ama yınede elınıze saglık

 3. emrah çelik Dediki:

  sultanınıza resmen aşıgım bende servisciyim sultan gördümmü yollarda altımdaki arabayı sultan zannediyorum gerçekten muhteşem araba

 4. Anonim Dediki:

  süpr
  e

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...