Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Neoplan Otobüsleri Starliner, Skyliner ve Cityliner

Yazar ; Tarih Cumartesi, Ekim 24, 2009

M.A.N bünyesinde bulunan otobüsler, ’da düzenlenen tören ile yeni sahiplerine teslim edildiler. Geçtiğimiz günlerde MAN’ın ’da bulunan fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenlerinde Turizm, Metro Fatsa, Metro Ünye ve Pamukkale firmaları Neoplan araçlarını MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Yetkilisi Gökhan Çerioğlu’ndan teslim aldılar. 10 adetlik Starliner sözleşmesi kapsamında iki aracını daha teslim alan , sezon sonuna kadar altı adet Starliner’ı daha filosuna dahil edecek.

neoplan Starliner

Kent Turizm yetkilisi Hacı Ali Arslan, yeni aldıkları araçlar ile firmalarının prestijlerinin artacağını belirtti. Metro’nun bireysel otobüsçüsü Fatsa, bir adet Tourliner aracını MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen törenle teslim aldı. Metro Ankara Bölge Müdürü Ekrem Öztürk ile beraber aracını teslim alan bireysel otobüsçü Tolga Yıldırım, MAN ve NEOPLAN araçlarının konfor, kalite, ve kullanım kolaylığı özelliklerinin tercihinde etkili olduğunu belirtti.

neoplan Starliner (1)

Metro Turizm bireysel otobüsçüsü Ahmet Tahmazoğlu, bir adet Tourliner otobüsünü MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Yetkilisi Gökhan Çerioğlu ve Metro Ankara Bölge Müdürü Ekrem Öztürk’ün de katıldığı tören ile teslim aldı. Pamukkale Turizm, 5 adet Starliner aracını, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Grup Müdürü Kemal Erdoğan ve Pamukkale Ankara Bölge Müdürü Ufuk Bababalım’ın da katıldığı törende teslim aldı. Alınan bu son araçlarla hattında çalışan Starliner sayısı on adede yükselmiş oldu.Sizde Yorum Yapın

3 Yorum Görüntülenmekde

  1. Anonim Dediki:

    jhrjhrthtfh

  2. OKTAY Dediki:

    WSWSWSW

  3. MURAT KADIOGLU Dediki:

    BEN 20 SENEDİR OTOBÜS KAPTANIYIM ŞİMDİYE KADAR HEP MERCEDES KULLANDIM İLK DEFA MAN NEOPLAN KULLANIYORUM (6 AY) Bİ RAHAT EDECEGİMİZ ARABA BULDUK DERKEN TÜM SIKINTILARLA KARSI KARSIYA KALDIK TÜM PERSONELLER ARABAYI BIRAKTI YATAK YERİNDEKİ ISITMA VANASININ BOZUK OLDUGUNU SERVİSE SÖYLEDİK DÜGMENİN 15 GÜN ÖNCEDEN GELMEYECEGİNİ SÖYLEDİLER YAKLASIK 4 AYDIR ARACIMIZA BİR PROGRAM ATAMADIK YOLLARDA REZİL OLUYORUZ AYRICA ARACIN KALORİFERİNİN ALTINDAKİ HAVALANDIRMADAN YOLCUNUN DÖKTÜGÜ KOLANIN ARACIN MUS BEYNİNE GİTMESİNDEN DOLAYI BEYİN ARZALANMISTIR BU KADAR DÜSÜNCESİZ BİR ARAC DİZAYNI OLABİLİRMİ İLGİLENİRSENİZ TESEKKÜR EDERİZ.

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...