Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Mercedes Benz Conecto

Yazar ; Tarih Pazar, Ekim 25, 2009

Benz Türk’ün İstanbul Hoşdere Fabrikalarında Conecto” modeli otobüsleri Özbekistan yollarında boy gösteriyor. Özbekistan Taşkent Kamu Taşımacılık Kurumu ile Daimler Otobüs Grubu arasında 200 adet Mercedes-Benz Conecto satışı için anlaşma imzalandı. Anlaşma ile ayından itibaren partiler haklinde edilecek Özbekistanlı yolculara hizmet verecek. Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen Mercedes-Benz Conecto modeli aynı zamanda Özbekistan’ın ilk Euro 4 motorlu otobüsleri olma özelliğini taşıyor.

conecto

Şehir merkezleri için ideal otobüs Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Fabrikasında 2007 yılında üretimine başlanan ve kullanıcısına en üst düzeyde güvenlik, konfor, ergonomi, güç / performans ve teknoloji sunan Conecto, ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. En üst düzeydeki sağlamlık ve dayanıklılık kriterlerine uygun olan yeni araç, katoforez daldırma boya gördüğü işlem sayesinde korozyona karşı en iyi şekilde korunuyor.

conecto (2)

Alçak tabanlı bir otobüs olma özelliğini taşıyan Conecto, şehir merkezlerinde kullanım için ideal ölçülere sahip ve 21,54 m’lik dönme çapı ile kullanıcısına yüksek bir kabiliyeti sunuyor.

Özbekistan’a son olarak geçen yıl 200 adet Mercedes-Benz Conecto teslim edilmişti.

conecto (3)

conecto (4)Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...