Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Mercedes Benz Conecto

Yazar ; Tarih Pazar, Ekim 25, 2009

Mercedes Benz Türk’ün İstanbul Hoşdere Fabrikalarında üretilen “ Mercedes Benz ” modeli otobüsleri yollarında boy gösteriyor. Taşkent Kamu Taşımacılık Kurumu ile Daimler Otobüs Grubu arasında 200 adet Mercedes-Benz satışı için anlaşma imzalandı. Anlaşma ile Temmuz ayından itibaren partiler haklinde teslim edilecek otobüsler Özbekistanlı yolculara hizmet verecek. Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen Mercedes-Benz modeli otobüsler aynı zamanda Özbekistan’ın ilk Euro 4 motorlu otobüsleri olma özelliğini taşıyor.

conecto

Şehir merkezleri için ideal otobüs Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Fabrikasında 2007 yılında üretimine başlanan ve kullanıcısına en üst düzeyde güvenlik, konfor, , güç / performans ve teknoloji sunan Conecto, ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. En üst düzeydeki sağlamlık ve dayanıklılık kriterlerine uygun olan yeni araç, katoforez daldırma boya tesisinde gördüğü işlem sayesinde korozyona karşı en iyi şekilde korunuyor.

conecto (2)

tabanlı bir otobüs olma özelliğini taşıyan Conecto, şehir merkezlerinde kullanım için ideal ölçülere ve 21,54 m’lik çapı ile kullanıcısına yüksek bir manevra kabiliyeti sunuyor.

Özbekistan’a son olarak geçen yıl 200 adet Mercedes-Benz Conecto teslim edilmişti.

conecto (3)

conecto (4)Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...