Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Mercedes Axor Kamyon 2523 2524 2528 2529 K

Yazar ; Tarih Pazar, Temmuz 19, 2009

’ den 18 farklı seçeneğiyle piyasaya sunulan Kamyonlar ve çekiciler de her türlü lğx’ü bulmak mümkün. Telligent bakım sistemi sayesinde servise gittiğiniz an aracınıza bağlanan özel bir bilgisayar sayesinde aracınızın arızasını anında bularak gerekli sevis elamanlarına ve size büyük avantaj sağlar. Arıza yı bulmak için saatlerce vakit kaybetmessiniz. Her türlü hava şartlarında sorunsuzca yol alabilirsiniz. Ayrıca tüm Türkiye’de yaygın ağı sayesinde asla yolda kalmassınız.

Axor’un motor hacmine göre çok yüksek olan torkları, performans ve düşük yakıt tüketimini bir araya getirir. Yüksek çekiş gücü, performans ve düşük yakıt tüketimini bir araya getiren Axor’da motorun torku, hacmine göre çok yüksektir. Birbiriyle %100 uyumlu orijinal Mercedes- aktarma organları ile daha az yakıt harcar. Axor ile yetkili servise daha az gider, daha az para ve zaman harcarsınız. Çünkü, Axor’da her ayrıntı sizin için düşünülmüştür.

Gide gide bitmeyen garanti : Axor’da garantinin süresi 2 yıl, kilometre sınırı yok. Garanti süresi boyunca serviste elinizi cebinize götürmek yok. Axor , olarak sunulan “Telligent Bakım Sistemi” ile ne zaman servise gitmesi gerektiğini kendisi söyler. Böylelikle gereğinden erken periyodik bakımların önüne geçilerek zaman ve paradan tasarruf sağlanır. OM 457 LA motorlu araçlarda olarak sunulan Şanzıman Yağı Soğutucusu sayesinde şanzımanın ısıl yüklenmesi azalır böylece yağ değişimlerinden kaynaklanan bakım masrafları düşer.

Kamyoncunun iş yeri kamyonun kabinidir. İş yeriniz ne kadar rahat ve konforlu ise verimliliğiniz o kadar artar. Axor bu amaçla ön panelden kapı içlerine, koltuktan tavana kadar sürücülerin sürüş performansını artırmak için tasarlanmıştır. Axor benzerlerinden çok daha kullanışlı ve ergonomik bir kabine sahiptir. Axorların kabini geniş ve ferahtır. Bu sayede gerektiğinde kabin içinde ayakta durmak veya daha fazla kullanım alanı yaratmak mümkündür. Axor araçlar, sürücülerinin karşılaştığı zorlukları, teknolojiye, ergonomiye ve tasarıma dayanan konfor özellikleri ile aşar, Axor’lar kendi verimlerine ek olarak sürücülerin de performansını artırır. Axor’da konfor tipi süspansiyonlu kabini (1840 LS tipi araçlarda standart) sürücüye sarsıntısız, rahat ve sakin bir sürüş sağlar. Kullanım alanı geniştir. İlave gözler ve ceplerle kabin içi her zaman düzenlidir. Kapı içindeki cep 1,5 litrelik bir su şişesini alabilir. El freni, radyo/CD/mp3 çalar ve takografın kullanımı çok kolaydır. Sürücü, dikkati dağılmadan kabin içinde istediği her yere ulaşabilir. Yatak altına yerleştirilen çekmeceye isteğe bağlı olarak buzdolabı konulabilir. Axor’un alçaltılmış motor tüneli, kabin içinde daha fazla hareket alanı sağlar.

Axor Çekici’nin sağ ve sol camlarıyla aynaları elektriklidir. Sürücü, kabin içinden, kapılara yerleştirilmiş kumanda düğmeleriyle aynaları istediği gibi ayarlayabilir. Aynaların ısıtmalı oluşu, buğulanma ve buzlanma sorununu ortadan kaldırır. Sürücü tarafındaki aynaya ilave edilen geniş açılı ayna sayesinde kör açı neredeyse ortadan kalkar. Muavin tarafındaki kaldırım aynası ve ön taraftaki ön tampon aynası, aracı park ederken güvenlik ve kolaylık sağlar, olası hasarların önüne geçilir. Sürücüye dönük açılı ön konsol, ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Küresel hava çıkış kanalları, kabin içindeki hava sirkülasyonunu artırır ve yan camlardaki buğulanmayı önler. Kabin içindeki hava hızla tazelenir, aynalar daha net görülür. Ön konsoldaki el freni sayesinde sürücü, kabin içinde daha rahat hareket eder. Ön göğüse eklenen basınçlı hava çıkışı, araç içini basınçlı havayla temizlemek isteyen sürücülere kolaylık ve hız kazandırır. Sürücü fazla uğraşmadan sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşur.Axor’un gösterge tablosundaki menü, aracın donanımı ve teknik durumu hakkında bilgi verir. Olası bir arıza halinde bu menüden bilgi alan sürücüler, duruma hemen müdahale edebilir. Erken teşhis edilen arıza, daha büyük sorunlara yol açmadan saptanıp giderilir. Sürücü de filo sahibi de sorunları baştan önlemiş olur. Axor , standart olarak sunulan “Telligent Bakım Sistemi” ile ne zaman servise gitmesi gerektiğini kendisi söyler. Böylelikle gereğinden erken periyodik bakımların önüne geçilerek zaman ve paradan tasarruf sağlanır. Farklılığı yaratan sadece Mercedes-Benz araçlarımız değil, aynı zamanda sunduğumuz “Satış Sonrası Hizmetleri”dir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetleri, bünyesindeki yedek parça, teknik ve servis hizmetlerini sürekli geliştirmekte ve Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili servisleriyle Mercedes-Benz sahiplerine ulaştırmaktadır. Mercedes-Benz araçlarına, özel el aletleriyle donanımlı, davranış eğitimleri ve teknik eğitimler almış Mercedes-Benz Türk servis ağı personeli; uzman, rekabetçi, yenilikçi, kaliteli ve sorumlu servis hizmetini orijinal yedek parça güvencesiyle sunmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş, ’in global lojistik altyapısı sayesinde Mercedes-Benz araçların orijinal yedek parçalarını en kısa sürede temin etmekte ve Türkiye çapında hizmet veren bayi ve yetkili servislerine ulaştırmaktadır. Mercedes-Benz Service24h, 365 gün 24 saat boyunca yaşanılan herhangi bir arıza durumuna müdahale etmek üzere Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından kurulmuş bir yol yardım hizmetidir.Sizde Yorum Yapın

2 Yorum Görüntülenmekde

  1. mehmet hatip Dediki:

    slm arkadaşlar libyada elektrikçi olarak çalışıyorum Axor pompa var bizde gösterge panelinde N yani boş ve R yani geri yanıyordu şimdi yanmıyor bide imdat lambası yanmıyor çok araştırdım yapamadım bilgisi olan varsa yardım etsin tşk

  2. adem Dediki:

    ne kamyon be

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...