Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Land Rover Defender serisi

Yazar ; Tarih Cuma, Ekim 23, 2009

Askerlik yapmaya gittiğim Hakkari’ den aklımda kalan nadir arabalar dan biridir . firması tarafından üretilen Defender 3 model seçeneğiyle üretiliyor. Defender 90,110 ve 130 Land Rover Defender ailesinin en uzunu olan Land Rover Defender 130, zor arazi koşulları için gerekli bir taşıma aracıdır. Tek sıralı veya çift sıralı kamyonet alternatifleri ile Defender 130, 2 ila 5 kişiyi istenilen yere ulaştırır. 1,5 tona kadar olan taşıma kapasitesi ve farklı çeşitleri ile Land Rover Defender 130 araçlar çeşitli ihtiyaçlara geniş model serisi ile çözüm sunar.

land rover

Land Rover Defender 130 Çift Sıralı Kamyonet 5 kişi oturma Land Rover Defender Çift Sıralı Kamyonet, istenilen her türlü ekipmanı taşıma kapasitesine sahiptir. 110 ve 130 aks genişliğinde sunulabildiği gibi, 130 modeli 3,2 m ile tüm Defender içinde en geniş aks aralığına sahiptir. Çift Sıralı Kamyonet yükleme alanına kolay erişim ve özel fonksiyonlar için kullanılabilecek ayrı bir kabin avantajı sağlar. Land Rover Defender 130 Seyyar Bakım ve Aracı İsteğinize göre geliştirilebilen kapalı arka kasa, her türlü bakım, onarım faliyetlerini en iyi şekilde yerine getirir.

land rover (1)

Özellikle, ulaşılması zor yerlere güvenli taşınmasını sağlar. Aracın arka kasası, bakım gerektiren sistemin özelliklerine göre farklı ekipmanlar ile donatılır. Land Rover Defender 130 Doğal Afet Arama ve Kurtarma Aracı Deprem, sel, yangın gibi afetlerde hızlı, güvenli ve etkin müdahalelerin yapılması için özel olarak tasarlanmıştır.

Birçok değişik gövde tasarımı ile uzman personel ve kurtarma ekipmanlarının taşınması için mükemmel bir platform oluşturmaktadır. Land Rover Defender 130 Kurtarma Aracı İnsanları yangın ve kazalardan kurtarma operasyonları için özel ekipmanlarla donatılmıştır. 5 kişilik kurtarma ekibinin, kaza mahalinde en etkin müdahaleyi yapabilmesi için tasarlanmıştır.

land rover (2)

Land Rover Defender 110’lar, Defender ailesinin ortanca üyesidir. Land Rover Defender 110’ların taşıma kapasitesi ve arazi kabiliyeti, en uygun bileşimi vermektedir. Bu yüzden 110’lar en yaygın olarak kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Defender 110’lar araç tipine bağlı olarak 2-11 kişilik taşıma kapasitesine sahiptir.

land rover (3)

Land Rover Defender 110 aracının üzerine, aynı mekanik komponentler ve şasi kullanılarak 5 kapılı Station Wagon’dan kapalı kasa araca veya tenteli araçtan kamyonete kadar işe ve amaca uygun gövde seçmek mümkündür.
land rover (4)

Daha fazla oturma alanı ve pencereleri ile taşımacılık için en uygun araçtır. Esnek oturma kombinasyonları ile Station Wagon 11 kişiye kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Land Rover Defender yüksek arazi performansı ve her arazi koşuluna uyumu sayesinde çok amaçlı kullanım sağlar.
land rover (5)Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...