Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Kamyon için Modifikasyonlar

Yazar ; Tarih Çarşamba, Ağustos 05, 2009

genellikler binek tarz araçlara uygulanır, oysaki kamyonunu seven bir çok sürücü tarafından da araçlara modifikasyonlar uygulanmaktadır. deyince aslında çok geniş bir yelpaze  bütün hepsini olmasada bazılarını bu yazıya sığdırmaya çalışacağım. Navigasyon Gprs li sistemler bir çok kamyon ve markası tarafından standar olarak sunulmasada aracınıza sonra dan da olsa Navigasyon cihazı taktırmak mümkün maliyeti ise 200-500 dolar arasında navigasyon cihazı sayesinde bütün dünya haritası cebinizde ayrıca hangi otoban hangi yol üzerinde olduğunuzu canlı olarak haritadan izleyebilirsiniz.

Yine araçlarla sıklıkla kullanılan araç içi buzdolabı özellikle yazları sıcak havalardan bunalanlar için güzel bir çözüm olacaktır. 18 litrelik hacimleri ile bir çok içeceği bu buzdolaplarının içerisine sığdırmak mümkün. Bir diğeri ise çalan ve oynatabilen monitörlü teypler fiyatları ise 500 dolardan başlayıp 7 bin dolara kadar çıkıyor.  Seyahat etmek hayat; Hayat demek seyahat etmek demektir. Ünlü Alman şairi Jean Paul, bu sözleri tam 200 yıl önce dile getirmiştir.

O zamandan, bugüne kadar, seyahat etmek daha hızlı, daha kolay bir şekil almasının yanında, hepimizin gündelik yaşantısında da önemli bir parça haline gelmiştir. Günümüzde araçlar, kimi zaman sürücünün çalışma ortamı, kimi zaman barınma ve dinlenme mekanı olabiliyor. Gelişen teknoloji sayesinde evinizde olmayan rahatlığı bazen aracınızda bulabiliyorsunuz.. Dvd çalar, oto televizyonları, soğutucular, çay kahve makinaları, klimalar ve aklınıza gelemeyecek daha bir çok ürünün kolaylığını artık aracınızda yaşayabiliyorsunuz. İster sürekli yollarda olun, ister arkadaşınıza uğramak için yola çıkmış olun, yolculuklarınızda beklentinizi artık tam olarak karşılayabiliyorsunuz. Bunlardan en önemlisi ve bir aracın olmazsa olmazı elbette ses sistemleri. Eskiden kullandığımız kasetli radyoların yerlerini bugün cd – dvd değiştiriciler, md – cd değiştiriciler, subwooferlar, mini disc radyolar ve aksesuarları almış durumda. Ana üniteler, ampfilikatörler, hoparlörlerin özellikleri artık muhteşem. İster arabanızı ister kamyonunuzu eğlence mekanlarına çevirebiliyorsunuz.

Görüntülü sistemler de artık arabalarımıza girmiş durumda. Tepe monitörleriyle artık trafikte, yolculuklarda televizyon seyredebiliyorsunuz, DVD izleyebiliyorsunuz, görüntüleri kayıt edebiliyorsunuz. Konusunda yüksek teknoloji üreten Alpine, bozulma oranı düşük bir üretici firma olduğundan Mercedes, BMW, Volvo, Jaguar, , Scania, gibi dünyanın en önemli otomobil firmalarına özel üretim yapmakta. Türkiye pazarında After Market ürünler içerisinde en çok tercih edilen marka kimliğini halen elinde tutmakta. Büyük araçlarda yine en çok Alpine ürünleri After Market ve OEM olarak bulunmakta ve tercih edilmekte. Ülkemiz koşulları sebebiyle büyük kamyon, TIR gibi çekici araçlarda DVD İndash ve tavan Mönitörleri ile en çok satılan ürünler listesinde bir numara. Hi-Fi Müzik Sistemleri , profesyonel satış , pazarlama departmanı ve uzman kadrosu ile yurt çapında ve Kıbrıs’ta 450′ nin üzerinde satış, montaj ve 90 servis noktasıyla seçkin bir müşteri kitlesine hizmet vermekte.Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...