Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Isuzu’nun İzmir’deki en yeni bayisi Erdiloğlu Otomotiv

Yazar ; Tarih Salı, Ekim 20, 2009

Isuzu’nun İzmir’deki en yeni bayisi Erdiloğlu Otomotiv ayda ortalama 23 araç satışı ile kriz ortamında koşarken hedef bayiler arasında ilk 10’a girmek olarak belirlendi. 4 ay önce Isuzu bayiliğine başladıklarını dile getiren Erdiloğlu Şirketler Grubu Başkanı Adnan Erdil geride süreyi değerlendirdi. “Bir dünya devi ve Türkiye lideri olan Isuzu’nun bayisi olmaktan gurur duyuyorum” diyen Erdil bayiliğe başladıklarından bu yana müşteri memnuniyetinin yüzde 27’den yüzde 60’a çıktığını belirtti. Isuzu’nun İzmir’deki Pazar payında yüzde 10 – 11 oranında artış olduğunu belirten Erdil, 4 ayda kotayı doldurduklarını dile getirdi.

adnan_erdilErdil’de ayda ortalama 23 araç satılıyor.

Erdil hedefi de büyük tutuyor.

Ayda ortalama 23 araç satıldığını söyleyen Erdil’in hedefi Isuzu’nun Türkiye genelindeki bayileri arasında satış ve müşteri memnuniyeti açısından ilk 10’a girmek.

Bu hedefe ulaşmak için çalıştıklarını kaydeden Adnan Erdil, bu süreçte Isuzu’dan her türlü desteği gördüklerini de dile getirdi.

Ürün yelpazesindeki araçların değişik müşteri gruplarına hitap ettiğinin altını Adnan Erdil, Isuzu kamyonların ağırlıklı olarak şirketleri, sebze ve balık taşımacılığı yapanlar tarafından tercih edildiğini, pikapların ise çiftçi ve inşaatçılar tarafından alındığını belirtti.

Yakın bir zamanda İstanbul Topkapı’da da bir room açmayı planladıklarını belirten Erdil, Isuzu’nun “ yepyeni” otobüsü ’yu da çok beğendiğini, vitrininde sergilemekten mutluluk duyacağını söyledi.

Erdil “Novo son teknoloji ile insan ön plana alınarak üretilen bir araç ve 2010 yılına damga vuracağına inanıyorum “ diye konuştu.

isuzu-rodeo-le-sport-bSizde Yorum Yapın

7 Yorum Görüntülenmekde

 1. mesut Dediki:

  Erdiloğlu grubun vermiş olduğu hizmetten çok memnum kaldım başarılarının devamını dilerim.

 2. furkan Dediki:

  drrücü0hütnz7müürtthlyypmlhoüa

 3. furkan Dediki:

  başarılar dilerim

 4. furkan Dediki:

  başarılar dilerim sağlığınız isterim

 5. furkan Dediki:

  başarılar dilerim sağlığınız isterimçok iyi olun başarılar dilerim

 6. furkan Dediki:

  başarılar dilerim sağlığınız isterimçok sizi seviyorum

 7. Mustafa Güral Dediki:

  isuzu npr 8 teker kamyon almak istiyorum..

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...