Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Hyundai HD Serisi Kamyon Kamyonet

Yazar ; Tarih Cuma, Ekim 30, 2009

ve J9’un distribütörlüğünü yapan İsotlar , 77. İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki yerini aldı. Özellikle servis taşımacılığında sıkça kullanılan Karsan J9’larla, Hyundai Truck’ın birbirinden farklı modellerinin sergilendiği İsotlar Standı, katılımcılarında büyük ilgisine sahne oluyor. Yaklaşık 60 ülkeden binin üzerinde katılımcı firmanın yer aldığı fuarda, birbirinden farklı ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. 10 gün boyunca devam edecek fuarı, yaklaşık 1,5 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Ticari araç boy gösteren İsotlar , üretici ve distribütör firmaların yoğun ilgi gösterdiği İzmir Enternasyonal Fuarı’nda 9 faklı gözler önüne sundu.

hyundai kamyon

Hyundai HD Serisi, 3,5 ve 7,5 ton kapasitesi ile yük taşımacılığında mükemmel iş ortağınız… İhtiyaca yönelik kabin ve dingil mesafesi sunan HD Serisi, işiniz için en uygun tercihi yapmanıza olanak sağlıyor. Hyundai HD Serisi, kabin içi konfor ve sürüş keyfinin yanı sıra, Hyundai kalitesi ve güvenilirliği ile birlikte ekonomik sürüş imkanı sunuyor.Güçlü fan ve çoklu çıkış, kabin içinde temiz havayı sağlayan havalandırma sistemi bulunmaktadır. Kolay ve net görünebilen, aydınlatmalı gösterge paneli, sürücü için kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Güvenli sürüş ve ergonomik yapısıyla Hyundai HD Serisi, yük taşımacılığında konforlu yolculuklar için yaratılmıştır. Öne eğimli kontrol paneli, sürücü dikkatinin dağılmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Kapı ve tutunma rahatlığı düşünülerek tasarlanmış ve konumlandırılmıştır.
hyundai kamyonet
Hyundai HD’nin ultra sert şasisi, araç güvenliğini ve performansını artırmaktadır. Geliştirilmiş amortisör teknolojisi ve yaprak yayları, ister yüklü ister yüksüz durumda, en uygun süspansiyon direncini yaratır. Ayrıca HD 35’te standart olarak yer alan “Yüke Göre Otomatik Fren Ayarlama Sistemi”, büyük boy fren balataları ve ikili fren destekleri, sürekli güvenilir ve güçlü fren sağlar. HD 75 Serisinde acil fren durumunda direksiyon hakimiyetini sağlayan ABS teknolojisi mevcuttur. Yükseltilmiş fren ve debriyaj performansı, kuvvetlendirilmiş süspansiyon ve genişletilmiş dingil kapasitesi ile HD 75, daha fazla yükleme kapasitesi sunmaktadır.Sizde Yorum Yapın

0 Yorum Görüntülenmekde

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...