Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Fatih Bmc Kamyon modelleri ve Fiyat Listesi

Yazar ; Tarih Cumartesi, Temmuz 25, 2009

yazıma başlarken bir şey itiraf etmek istiyorum az önce Mercedes Actros modeli yazdığım için bu yazıyı biraz isteksiz yazmaya başladım fakat Kamyonlarıda küçümsememek lazım yüzde yüz Türk üretimi yani yerli malı yurdun malı kendi kamyonumuza da sahip çıkmamız lazım görüşündeyim. Şimdi birazcık ’yi tanıyalım, Profesyonel hafif serisi araçlarda; elektrikli camlar, ısıtmalı yan , ABS/, maun görünümlü torpido paneli, Radyo/CD çalar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, Immobilizer standart olarak sunulan özelliklerden bazıları. Profesyonel hafif kamyon serisi araçlarda; Kuru tip kabin içi ek ısıtıcı, sulu tip kabin içi ek ısıtıcı, merkezi yağlama sistemi, klima, elektrikli kabin kaldırma sistemi olarak sunulan özellikler arasında bulunuyor. Gördüğünüz gibi bütün özellikler mevcut.

PRO 522 HHT 215 Bg motor gücüne sahip araçta 9 ileri şanzıman bulunuyor. Yataklı sürücü kabinine sahip araçta ilave dingil kaldırma sistemi standart olarak yer alıyor. Standart PRO 522 HHT araçta faydalı şasi boyu 6.180 mm, isteğe bağlı olarak 7-7.5-8 metre faydalı şasi boyu seçenekleri ile de sunulabiliyor. PRO 522 HHT, 21 ton azami yük ağırlık değerine sahip. PRO 522 HHX (4×2) araç; 215 Bgmotor gücüne sahip ve araçta 6 ileri şanzıman bulunuyor. Tek yataklı sürücü kabinine sahip aracın 16 ton azami yüklü ağırlık değeri mevcut. PRO 518 GHX (4×2) araç; profesyonel en hafif aracı. Araçta 162 Bg Cummins motor, 6 ileri şanzıman mevcut. Yataksız kabin ve ön arka makaslara sahip aracın azami yüklü ağırlığı 11.990 Kg.

Bmc Kamyonlarının 2009 yılı bayi fiyatları ise model ve motor seçeneklerine göre 70.000 ile 150.000 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Diğer markalara göre daha ucuz servis ve bakım giderlerinin olması ayrı bir avantaj.Sizde Yorum Yapın

1 Yorum Görüntülenmekde

  1. Nurettin GÜN Dediki:

    Arkadaşlar zamanında çok BMC kamyon kullandım,en son istanbul da ceyhan nakliyatta BMC 26,220 dev fatih le lüleburgaz cam fabrikasından cam çekiyordum,harem limanına,cayırova cam fabrikasına,karacaahmet mezarlıgının yanındaki kontener sahasına,arkadaşlar BMC kamyonlarının motoru cummins kamis motor çok değerli bir motordur,BMC kamyonlarının kupasıdaki ön çamurlukları mersedes 25,21 lerinki gibi yuvarlak olsa çok yakışır hoşcakalın.

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...