Ana Sayfa İletişim

Son Okuma

Bmc Megastar 400 VH yüksek tavan

Yazar ; Tarih Pazar, Ekim 18, 2009

BMC’nin hafif ticari aracı Megastar ailesine, Megastar 400 VH yüksek tavan panelvan da katıldı. İlk kez 76. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sergilenen, Megastar 400 VH yüksek tavan panelvan, ardından İstanbul Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı’ nda görücüye çıkmıştı. 6,5 metre uzunluğunda ve 13 m3’lük hacme sahip yeni Megastar VH’nin, gıda dağıtımı yapan , kargocular, pazarcılar, pazarlama şirketleri, kişisel ve endüstriyel bakım-temizlik ürünleri dağıtımı yapan , tekstil, lastik ve akü dağıtım şirketleri tarafından tercih edildiği belirtiliyor. Yüzde yüz yerli’ üreticisi BMC, Avrupa’da da göz dolduruyor. BMC, Avrupa’nın önde gelen otobüs fuarlarından İtalya Verona Bus&Bus Fuarı’na katıldığı bildirildi.

Megastar 400 VH

Fuara İtalya otobüs distribütörü BASCO ile katılan BMC’nin; fuarda şanzımanlı, engelli platformlu, klimalı, PROBUS 215 SCB şehiriçi tip küçük otobüs, 27+1+1 kişilik , Belde 250 SLF ve televizyon, DVD, buzdolabı ve klima donanımlarına sahip turistik tip 35+1+1 kişilik PROBUS 850 TBX, sergilediği öğrenildi. İtalya pazarına ilk girdiği 2005 yılında beğeni toplayan turistik tip otobüs PROBUS 850 TBX, şehiriçi otobüs PROBUS 215 SCB ve pazara yeni giren ve Belde 250 SLF; İngiltere, İspanya, Bulgaristan, , Portekiz, Yunanistan ve Slovenya’ ya ihraç ediliyor.

Megastar 400 VH (1)Sizde Yorum Yapın

1 Yorum Görüntülenmekde

  1. kazım turgut Dediki:

    BEN BMC MEGASTAR KULLANICISIYIM ÇOK SAĞLAM ÇEKİŞLİ YAKIDI AZ BİR ARAÇ AMA BİRAZ YENİLİK GEREK MÜHENDİSLERE DUYURULUR ARACI BİRAZ DAHA GELİŞTİRİN VE PİYASAYA SÜRÜN TUTULUR

Uyarı !!!: Yorumunuz Yönetici Tarafından Değerlendirilip Onaylandıkdan Sonra Yazıda Gözükecekdir...